"Tüm muhteşem hikayeler iki şekilde başlar: Ya bir insan bir yolculuğa çıkar ya da şehre bir yabancı gelir." Tolstoy

KOLEKTİF TASARIM

Elbette her markanın bir hikayesi vardır. Ve her hikaye onu var eden karakterlerle anlam kazanır. Karakterler olgunlaştıkça hikaye derinleşir, zaman yavaşlar ve mekanlar ferahlar zihinlerde. Zamanla yeni karakterler dahil olur hikayeye. Kimisi belli bir süre için bulunur orada, kimisi ise bir müddet sonra veda eder sahneye. Ama bazı karakterler tanığıdır tüm sürecin. Daha ilk sayfadan tanışırsınız onlarla ve son sayfaya dek eşlik ederler tüm hikayeye. Onlar bu hikayenin ana kahramanlarıdır. Onlar ilerledikçe ilerler olaylar, onlar nefes aldıkça nefes alır ve yine onlarla birlikte nefes verir tüm hikaye. Bizim hikayemizin ise 3 ana kahramanı var: Yasin, Melisa ve Atlas.

M E L İ S A

Hikayenin güçlü kadın kahramanı. Ekibin biricik annesi. Üretilen ürünlerin kontrolü ve kargo işlemleri ondan sorulur. Hiçbir müşterinin mağdur olmaması için gece gündüz çalışır. Dinlenmek nedir bilmez.

Y A S İ N

Hikayenin süper kahramanı. Ekibin çalışkan babası. Ürünlerin üretim süreci ve malzeme tedariği ondan sorulur. Daima en iyisini üretmek için çabalar. O olmasaydı ne yapardık biz?

A T L A S

Hikayenin neşe kaynağı. Ekibin yakışıklı prensi. Varlığı ile tüm ekibe enerji sağlar. Biz çalışırken etrafta koşturur. En sevdiği abur cuburları yanında olmadan asla çalışmaz!